Producenci

KRÓL KŁAMSTW John Hart

KRÓL KŁAMSTW John Hart
Producent:
Sonia Draga
Kod produktu:
1811
W magazynie:
1

brutto: 9.99 zł
Cena w innych sklepach:: 29.90 zł
Powiadom znajomego

Atrybuty produktu

Autor John Hart
Stan nowa, nieczytana
Oprawa miękka
Rok wydania 2007
ISBN 9788375080117
Stron 431
Wymiary (mm) 125x195

Jackson Workman Pickens, czyli Work, od roku zmaga się z demonami wywołanymi przez śmierć matki i tajemnicze zniknięcie ojca, Ezry. Rodzinna kancelaria prawna jest w rozsypce i w niczym nie przypomina imperium, jakie istniało, kiedy jeszcze żył Ezra.

Żona Worka, Barbara, realizuje własne cele życiowe, spędzając całe dnie w ekskluzywnym klubie rekreacyjno-sportowym. Oboje zdają się nie zauważać, że ich pozbawione uczuć małżeństwo dalekie jest od ideału.

Beznadziejne życie Worka zmienia się w chwili znalezienia zwłok Ezry. Jego syn, jako spadkobierca ogromnego majątku, staje się głównym podejrzanym – podobnie jak jego siostra, Jean.

Życie Worka od zawsze płynęło w cieniu Ezry, a życie Jean zostało całkowicie przezeń zniszczone. Czy ta straszliwie poraniona psychicznie kobieta byłaby zdolna do ojcobójstwa? Obawiając się najgorszego, Work podejmuje własne śledztwo, w trakcie którego musi się zmagać z żądną władzy panią detektyw, obciążającymi go dowodami i paskudnymi plotkami krążącymi nieustannie po bogatym miasteczku na południu Stanów Zjednoczonych.

Król kłamstw jest debiutem wyjątkowym. Mistrzowski styl i świetnie skonstruowana fabuła każą powątpiewać, czy to naprawdę pierwsza powieść Johna Harta. Autor doskonale zbadał anatomię zbrodni i wpływu, jaki wywiera ona na życie rodziny i społeczności.

O autorze

John Hart urodził się i wychował w Karolinie Północnej. Przez jakiś czas prowadził własną praktykę adwokacką, specjalizując się w sprawach karnych, ale porzucił ją, by napisać Króla kłamstw i pracować w jednej z ważniejszych firm na Wall Street.

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię